O NAS

Bezpieczeństwo i dyskrecja mają ogromną moc. Dlatego w Zeus Rehab łączymy spersonalizowany program leczenia z empatią, szacunkiem i troską o każdego pacjenta. Jako rodzinny ośrodek leczenia uzależnień zapewniamy domową i ciepłą atmosferę. Skupiamy się na tym co najważniejsze – potrzebach i zdrowiu naszych pacjentów i ich rodzin.

ZAPEWNIAMY LECZENIE W KAŻDEJ SYTUACJI

Usługi vip

Zeus Rehab to klinika leczenia uzależnień z 5* obsługą. Dlatego chcąc w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających pacjentów staramy się zaspokoić każdą ich potrzebę. 

*Usługi VIP są realizowane w zależności od wybranego pakietu leczenia.

24h Online Support

Każdy z naszych pacjentów dostaje 24h/7 wsparcie na żywo naszego online support przez cały okres leczenia.

Online support pozostaje do Twoich usług jak tylko będziesz potrzebować wsparcia lub pomocy, przy czym pozostawia Ci przestrzeń do relaksu oraz pełnej regeneracji.

Prywatny butler

Dla najbardziej wymagających pacjentów oferujemy możliwość skorzystania z usług prywatnego lokaja, który skupi się tylko na Tobie.

Serwis Concierge

Nasz zespół concierge postara się zapewnić Ci wszystko czego potrzebujesz podczas pobytu. W profesjonalny sposób będzie służył pomocą w realizacji indywidualnych potrzeb i zamówień. Dla nas nie istnieją rzeczy niemożliwe! Kwestia to czas i sposób ich realizacji. Bądź pewien, że wszelkie specjalne życzenia zostaną wykonane sprawnie, szybko i dyskretnie.

Prywatny szofer

Niezależnie od tego skąd pragniesz do nas dotrzeć jesteśmy w stanie zaaranżować dla Ciebie prywatny transport w standardzie premium. Nasz szofer kieruje się pełną dyskrecją oraz będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli zechcesz udać się na wycieczkę, nieoczekiwane spotkanie biznesowe lub po prostu masz coś pilnego do załatwienia poza kliniką – nasz kierowca zadba, abyś bezpiecznie dotarł do celu.

Housekeeping

Nasz wysoko wyszkolony i doświadczony zespół sprzątający będzie do Twoich usług przez cały okres leczenia i zadba o to, aby Twój pokój pozostał nieskazitelnie czysty.

Naturalnie, nasza pomoc domowa jest w pełni dyskretna i podpasowana pod potrzeby każdego indywidualnego klienta. Możesz być pewny, że leczenie jest zawsze skupione na Tobie!

Fine dining

Jeśli tylko zapragniesz możemy specjalnie dla Ciebie zorganizować prywatny spektakl w wykonaniu najlepszych szefów kuchni, którzy serwują kuchnię azjatycką, japońską, polską, śródziemnomorską lub fusion.

Zdrowa i wyróżniona dieta jest ważna podczas leczenie i ZEUS Rehab & Detox jest zawsze skupiony nad tym.

Pet Friendly

Kochamy zwierzęta i nie widzimy przeszkody, aby Twój pies towarzyszył Ci podczas leczenia w naszej klinice.

Doskonale wiemy jak pupile pozytywnie wpływają na nasze zdrowie psychiczne, dlatego jeśli tylko chcesz przygotujemy się na przyjęcie Twojego psa na okres terapii.

basen SPA Zeus Rehab

SPA

Dla naszych pacjentów oferujemy w pełni wyposażoną siłownie, masaże, saune, basen oraz oferte SPA

Pokój Zeus Rehab Detox & SPA

Private Detox

Jeśli jesteś człowiekiem sukcesu, osobą medialną, wpływową, albo niezwykle wymagającą, która ceni swoją prywatność w 100%, specjalnie dla Ciebie oferujemy możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia w warunkach ULTRA VIP. Jesteśmy w stanie tylko dla Ciebie i najbliższych Ci osób wyizolować całą przestrzeń naszej rezydencji.

Dlaczego my?

Dlaczego warto nam zaufać?

Co oferujemy

Nasz zespół

ANDRZEJ

CEO
I am member details. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NATALIA

CEO
I am member details. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WLASCICIEL

CEO
I am member details. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cechujemy się empatią,
zrozumieniem i nieopisaną dyskrecją

zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.