Terapia Uzależnienia Od Leków

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

OsIĄGNIJ TRZEżWE ZYCIE

Terapia Uzależnienia Od Leków

Zeus Rehab oferuje ekskluzywne stacjonarne programy terapeutyczne dla osób uzależnionych od leków. Podjęcie decyzji o leczeniu w naszej klinice to szansa na powrót do zdrowia i uwolnienie się ze szponów nałogu lekowego. 

Terapia uzależnienia od leków w Zeus Rehab prowadzona jest przez zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy, psychiatrów i psychoterapeutów. Każdy z naszych pracowników charakteryzuje się ciepłem, empatią i wrażliwością i każdy wpisuje się w nasze wartości takie jak: zaufanie, dyskrecja, troska i zrozumienie.

Psychoterapia jest silnym narzędziem w naszych rękach, a nasze doświadczenie i umiejętności radzenia sobie z występowaniem zespołu abstynencyjnego gwarantują, że przestaniesz się bać odstawienia środka uzależniającego.
W trakcie planowania Twojego leczenia żaden szczegół nie zostanie przez nas pominięty. Podejdziemy do Ciebie w sposób indywidualny. Twój plan terapeutyczny zostanie spersonalizowany i dostosowany w oparciu o Twoje potrzeby i Twoje „ja”.
W Zeus Rehab zbudowaliśmy kochające, bezpieczne i w pełni dyskretne środowisko, które pomoże Ci powrócić do zdrowia i zacząć żyć jako osoba wolna od nałogu. W naszej klinice nieustannie uczymy się i wdrażamy najnowocześniejsze metody i podejścia terapeutyczne. Wszystko to łączymy z luksusowymi warunkami i 5*serwisem.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać poufną konsultację dla siebie lub bliskiej osoby.

Zgodnie z indywidualnym planem leczenia rozkład zajęć terapeutycznych opracowujemy w oparciu o:

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.