Terapia Narkotykowa

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

OsIĄGNIJ TRZEżWE ZYCIE

Terapia Narkotykowa

Zeus Rehab oferuje ekskluzywne, stacjonarne programy terapeutyczne dla osób uzależnionych od narkotyków. Rozpoczęcie leczenia w naszej klinice jest bardzo dużą szansą na wygranie z nałogiem i rozpoczęcie nowego życia. Terapia narkotykowa w naszej placówce jest prowadzona przez renomowanych lekarzy, psychiatrów i psychoterapeutów. Nasi pracownicy cechują się empatią, ciepłem i wrażliwością. Dobieramy ludzi, którzy wpisują się w nasze wartości takie jak: zaufanie, dyskrecja, troska i zrozumienie. Zależy nam, abyś poczuł się całkowicie bezpiecznie w naszych rękach oraz bezgranicznie nam zaufał!
Dla nas jesteś osobą wyjątkową. Dlatego będziemy traktować Cię indywidualnie. Spersonalizowany plan terapeutyczny opracujemy w oparciu o Twoją historię i na podstawie Twojego „ja”. Twoja genetyka, stan zdrowia, środowisko, relacje społeczne i przeszłość – to wszystko miało wpływ na rozwój Twojego uzależnienia. Analizując te aspekty, a także poznając Ciebie będziemy w stanie wdrożyć najlepsze narzędzia na Twojej drodze ku wyzdrowieniu.
Zdajemy sobie sprawę, że czasem wystarczy tylko impuls, aby uzależnienie się rozwinęło i stało rzeczywistością. Wiele osób zażywa narkotyki w celu ukrycia słabości, traumy z przeszłości, wyciszenia lęków. Dlatego postaramy się zidentyfikować pierwotne motywy Twojego uzależnienia i zmienić Twoją relację z narkotykami. Naszą misją jest uwolnić Cię ze szponów uzależnienia i przywrócić Ci pełnię sił witalnych.
W Zeus Rehab stworzyliśmy bezpieczne, empatyczne, luksusowe i całkowicie prywatne środowisko, które umocni Twój powrót do zdrowia i przywróci Ci satysfakcjonujące życie, na które w pełni zasługujesz. Nieustannie uczymy się i wdrażamy najnowocześniejsze metody i podejścia terapeutyczne.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać poufną konsultację dla siebie lub bliskiej osoby.

Zgodnie z indywidualnym planem leczenia rozkład zajęć terapeutycznych opracowujemy w oparciu o:

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.