Detoks Narkotykowy

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

Detoks narkotykowy w Zeus Rehab

W Zeus Rehab oferujemy ekskluzywne programy detoksu narkotykowego. Nasza oferta kierowana jest do najbardziej wymagających osób. Detoksykację przeprowadzamy w naszej luksusowej rezydencji pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej. Fundamentami naszych działań są empatia, troska, zaufanie oraz dyskrecja. Dołożymy wszelkich starań, żebyś poczuł się bezpiecznie i bez zbędnego cierpienia przebrnął przez odtruwanie narkotykowe.

Na początku całego procesu przeprowadzimy z Tobą obszerny wywiad lekarski, aby dowiedzieć się: jaki jest Twój stopień uzależnienia, jak długo spożywasz narkotyki, od jakich substancji jesteś uzależniony, jaką ilość narkotyków przyjmujesz. Wykonamy szczegółowe badania laboratoryjne oraz postaramy się zidentyfikować współistniejące uzależnieniu schorzenia i choroby. Następnie przejdziemy do łagodnego oczyszczenia organizmu i na nowo pobudzimy Twój umysł, ciało i duszę.

Dla nas jesteś wyjątkowy, dlatego detoks narkotykowy będziemy opierać o indywidualny plan leczenia, który uwzględni takie aspekty jak: styl życia, rodzaj nałogu, stan zdrowia oraz dieta.

Detoks narkotykowy dzieli się na poszczególne etapy:

Ocena stanu zdrowia – wywiad lekarski, wykonanie badań laboratoryjnych

Odtruwanie organizmu od narkotyków

Bezbolesne przechodzenie w stan abstynencji

Motywacja do rozpoczęcia terapii narkotykowej

W naszej klinice przeprowadzamy odtruwanie narkotykowe od

Program detoksu narkotykowego w Zeus Rehab

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.