Terapia Alkoholowa

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

OsIĄGNIJ TRZEżWE ZYCIE

Terapia Alkoholowa

Zeus Rehab oferuje ekskluzywne, stacjonarne programy terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu. Podjęcie leczenia w naszej klinice to ogromna szansa na skuteczną wygraną walkę z nałogiem. Leczenie alkoholizmu składa się na wiele etapów i wymaga stosowania różnych metod terapeutycznych.
Podczas prowadzenia terapii alkoholowej pragniemy dokładnie Cię poznać. Naszym zadaniem jest ogólna ocena stanu Twojego zdrowia, a także pragniemy dowiedzieć się:
W skład naszego zespołu wchodzą renomowani lekarze, psychiatrzy i psychoterapeuci. Każdy z naszych pracowników wybierany jest w oparciu o nasze fundamenty takie jak: zaufanie, dyskrecja, troska, zrozumienie. Nasi wysoce doświadczeni, pełni empatii profesjonaliści nie tylko reprezentują to co najważniejsze w procesie leczenie uzależnienia od alkoholu, ale także uosabiają ciepło i wrażliwość. Dobieramy ludzi z dbałością o każdy szczegół – szukamy wyczucia taktu, dyplomacji i chwytającej za serce osobowości. To właśnie te cechy są tak ważne w budowaniu nierozerwalnej więzi z pacjentem i skierowaniu go na drodze ku trzeźwości.
Przez cały czas terapii dbamy o Twoje zdrowie i zachowujemy pełną anonimowość. W określonych punktach możemy włączyć w proces terapeutyczny Twoich najbliższych i członków rodziny jeśli tylko zechcesz. Jednak co ważne – absolutnie nie wywieramy żadnej presji. W końcu celem leczenia jest całkowite pozbycie się jakiejkolwiek presji z Twojego życia.
W czasie terapii alkoholowej staramy się zindywidualizować wzorce myślowe, uczucia i zachowania, które wzmocniły negatywne nastawienie do życia. Nadużywanie alkoholu łączy się z występowaniem depresji i stanów lękowych, a właśnie je chcemy wyeliminować w trakcie naszej kuracji.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać poufną konsultację dla siebie lub bliskiej osoby.

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.