Detoks Alkoholowy

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

Detoks alkoholowy w Zeus Rehab

Nasz program odtruwania alkoholowego kierujemy do osób szczególnie wymagających. Przebywając w naszej luksusowej rezydencji pod opieką najlepszych specjalistów powrócisz do zdrowia w komfortowych warunkach i całkowicie bezpiecznie. Fundamentami naszego działania są empatia, troska, dyskrecja i zaufanie.
Podczas detoksu od alkoholu zbieramy obszerny wywiad lekarski, dokonujemy kompleksowych badań laboratoryjnych, rozpoznajemy współistniejące choroby. Następnie przystępujemy do procesu odnowy organizmu, jego odtrucia, ponownego pobudzenia ciała i mózgu. Podchodzimy do Ciebie indywidualnie – w zależności od Twojego stopnia uzależnienia, stanu zdrowia, diety oraz stylu życia dobierzemy adekwatny plan kuracji, niezbędny zestaw leków infuzyjnych, uspokajających i eliminujących nieprzyjemne skutki picia. Rezultatem odtruwania alkoholowego w naszej klinice jest poprawa samopoczucia, powrót pełni sił witalnych i równowagi psychicznej.

Detoks alkoholowy ma na celu

Program detoksu alkoholowego w Zeus Rehab

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.