Detoks Lekowy

Pozwól nam zaopiekować się Tobą!

Detoks lekowy w Zeus Rehab

W Zeus Rehab zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest przestać brać uzależniające środki farmakologiczne na własną rękę. Swoją ofertę detoksu polekowego kierujemy do osób najbardziej wymagających, które cenią sobie komfort i ekskluzywne warunki leczenia. Detoksykację przeprowadzamy w zaciszu naszej luksusowej rezydencji pod okiem najlepszych specjalistów. Filarami naszej pracy są: empatia, troska, zaufanie i dyskrecja.
Przejście odtrucia polekowego jest niezbędne na drodze pokonania uzależnienia od leków. Być może już nie raz myślałeś, aby przestać brać leki lub podjąłeś próbę ich odstawienia. Naszym celem jest uczynić ten proces tak bezbolesnym jak to tylko możliwe.
Detoks lekowy w naszej klinice opieramy o spersonalizowany plan leczenia. Uwzględniamy każdy aspekt Twojego życia, czyli: dietę, styl życia, rodzaj nałogu i kondycję psychofizyczną. Odtrucie przeprowadzamy w oparciu o szczegółowy wywiad lekarski, wyniki badań krwi i po dogłębnej analizie Twojego stanu zdrowia. Indywidualny program terapeutyczny od początku wspierany jest poprzez psychoterapię i współpracę z naszymi terapeutami uzależnień.
Detoks lekowy w Zeus Rehab usunie z Twojego organizmu wszelkie uzależniające substancje chemiczne i wprowadzi zdrowe mechanizmy radzenia sobie z pokusą sięgnięcia po lek.

Detoks lekowy dzieli się na poszczególne etapy:

Ocena stanu zdrowia – wywiad lekarski, wykonanie badań laboratoryjnych

Odtruwanie organizmu od leków

Bezbolesne przechodzenie w stan abstynencji

Motywacja do rozpoczęcia terapii odwykowej

Program detoksu polekowego w Zeus Rehab

CECHUJEMY SIĘ EMPATIĄ, ZROZUMIENIEM I NIEOPISANĄ DYSKRECJĄ

Zapraszamy Cię do naszej rezydencji, w której poczujesz się niezwykle bezpiecznie i komfortowo, a nasza kadra zadba o Twój spokój i anonimowość.